کف کاذب

کف کاذب
 • فولادی گوشه قفلدار pointer اتاق سرور
 • فولادی قابل دسترس pointer اتاق سرور
 • سرامیکی pointer اتاق سرور
 • آلومینیومی pointer کف کاذب

  این نوع کف کاذب در اتاق های سرور ، دیتاسنتر ها و مراکز سوئیچینگ مخابراتی به منظور پوشاندن کابل های برق و شبکه و ورود و خروج آنها به دستگاه ها و جهت سهولت در دسترسی به زیر کف و تعویض و تعمیر کابل ها بهترین گزینه می باشد و به همین دلیل به آن کف قابل دسترس (Access Floor) می نامند. پانل ها در این سیستم به راحتی بوسیله دستگاه بیرون آورنده پانل قابل جابجایی می باشند.

 • چوبی pointer اتاق سرور
 • سنگی pointer اتاق سرور
 • شیشه ای pointer کف کاذب

  یک نوع کف کاذب دکوراتیو می باشد و جهت ایجاد فضا هایی با طراحی خاص بهترین گزینه می باشد. قابل ترکیب با دیگر انواع کف کاذب در یک فضا می باشد و بدلیل نمایان بودن زیر کف ، باعث هیجان در کاربران می گردد و قابل نور پردازی از زیر کف می باشد. پانل ها از شیشه های لمینیت شده چند لایه ای ، حرارت داده شده و سکوریت شده ساخته می شوند و دارای استحکام زیاد در برابر فشار ، ضربه و خراشیدگی می باشند.

 • کلسیم سولفات pointer کف کاذب

  از جدیدترین انواع کف کاذب در چهان می باشد . پانل های این نوع کف کاذب از مواد گچی و نوعی فیبر ارگانیک با تراکم بالا طی فنآوری نوین تولید می گردد. با توجه به استحکام در برابر ضربه و مقاومت باربری بالا ، کاربرد آن بیشتر در سالنهای صنعتی نیروگاه ها ، دیتاسنتر ها ، مراکز حساس الکترونیکی و... می باشد. جز کف کاذب های قابل دسترس می باشد و هر کدام از پانلها براحتی بوسیله مکنده قابلیت جابجایی دارند.

 • پوشش نهایی pointer اتاق سرور
 • لوازم جانبی pointer اتاق سرور
back

تاریخچه

back

تاریخچه

توضیحات

تاریخچه  شرکت آروند آریا پیشرو صنعت ( آروست) :


 با توجه به دانش کسب شده توسط موسس شرکت آروند آریا پیشرو صنعت در زمینه طراحی و ساخت قالبهای صنعتی از آلمان و تجربه 40 ساله ایشان در این زمینه و با هدف تولید نوع جدید و بهینه ای از کف کاذب با توجه به نیاز شرکتهای مخابراتی از سال 1350 به کف کاذب  و گسترش روز افزون صنایع فنآوری اطلاعات در ایران، اولین کف کاذب فولادی در سال 1382 ،از روی نمونه آمریکائی طبق روش مهندسی معکوس توسط گروه مهندسی آروست طراحی ، تولید و  روانه بازار گردید.
با افزایش توان تولید و با هدف تولید محصولی با کیفیت و  قابل رقابت با مشابه وارداتی ، گروه مهندسی آروست ابتدا در سال 1387 موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت  ISO 9001:2000 از شرکت UKAS انگلستان گردید و سپس این گواهینامه در سال 1394به ISO 9001:2008 از شرکت Alliance ارتقا گردید.
با افزایش پروژه های صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و نیاز آن پروژه ها به کف کاذب مقرون به صرفه تر،  گروه مهندسی آروست افتخار حضور در چندین پروژه عظیم ملی از جمله فاز های 1و9و10و17و18و22و23و24 پارس جنوبی در دو بخش ساحلی و فرا ساحلی  و همکاری با شرکت های معتبری همچون گروه پیمانکاران و مهندسان صنعت نفت (OIEC) ، شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران (IOEC) و شرکت تاسیسات دریایی ایران (صدرا) را داشت و طی خود اظهاری این گروه به عنوان سازنده داخلی کف کاذب و پس از بررسی ، بازدید و نظارتهای انجام شده توسط کارشناسان ارشد شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران از کارخانه آروست ، در سال 1394 گروه مهندسی آروست در لیست سازندگان مورد تائید این شرکت به عنوان سازنده داخلی کف کاذب False FLoor قرار گرفت.
با هدف سهولت عقد قرارداد های رسمی با ارگان ها و سازمان های دولتی و بمنظور نظم دهی به سیستم اداری و فروش ، گروه مهندسی آروست اقدام به تاسیس شرکت حقوقی (سهامی خاص) به نام آروند آریا پیشرو صنعت در سال 1396 نمود و در سال 1397 موفق به ثبت علامت تجاری آروست  ARVEST  گردید.
با توجه به طراحی مدرن فضاهای اداری و تجاری بزرگ در کلانشهر ها و لازم الاجرا بودن کف کاذب بدلیل بهینه سازی فضای داخلی و انتقال و پوشاندن سیستمهای تاسیساتی و الکتریکی از سقف به کف و استقبال زیاد کارفرمایان آن پروژه ها از این محصول ، این شرکت از سال 1396 اقدام به پیاده سازی اتوماسیون در برخی مراحل تولید و افزایش تجهیزات تولید مدرن تر به منظور بالا بردن ظرفیت تولید روزانه نمود.
از بدو شروع فعالیت این شرکت تا کنون ، کلیه فعالیت اجرایی محصولات در پروژه ها و ضمانت کیفی آن به طور مستقیم بعهده عوامل این شرکت می باشدو خدمات پس از فروش 10 سال جز تعهدات همیشگی این شرکت می باشد.
این شرکت تولید کننده داخلی همیشه مفتخر به ایجاد فرصتهای شغلی برای نیروی کار ایرانی بوده و رقابت با مشابه وارداتی با کیفیتی برتر و قیمت مناسب تر را سرلوحه اهداف همیشگی خود می داند.