کف کاذب

کف کاذب
 • فولادی گوشه قفلدار pointer اتاق سرور
 • فولادی قابل دسترس pointer اتاق سرور
 • سرامیکی pointer اتاق سرور
 • آلومینیومی pointer کف کاذب

  این نوع کف کاذب در اتاق های سرور ، دیتاسنتر ها و مراکز سوئیچینگ مخابراتی به منظور پوشاندن کابل های برق و شبکه و ورود و خروج آنها به دستگاه ها و جهت سهولت در دسترسی به زیر کف و تعویض و تعمیر کابل ها بهترین گزینه می باشد و به همین دلیل به آن کف قابل دسترس (Access Floor) می نامند. پانل ها در این سیستم به راحتی بوسیله دستگاه بیرون آورنده پانل قابل جابجایی می باشند.

 • چوبی pointer اتاق سرور
 • سنگی pointer اتاق سرور
 • شیشه ای pointer کف کاذب

  یک نوع کف کاذب دکوراتیو می باشد و جهت ایجاد فضا هایی با طراحی خاص بهترین گزینه می باشد. قابل ترکیب با دیگر انواع کف کاذب در یک فضا می باشد و بدلیل نمایان بودن زیر کف ، باعث هیجان در کاربران می گردد و قابل نور پردازی از زیر کف می باشد. پانل ها از شیشه های لمینیت شده چند لایه ای ، حرارت داده شده و سکوریت شده ساخته می شوند و دارای استحکام زیاد در برابر فشار ، ضربه و خراشیدگی می باشند.

 • کلسیم سولفات pointer کف کاذب

  از جدیدترین انواع کف کاذب در چهان می باشد . پانل های این نوع کف کاذب از مواد گچی و نوعی فیبر ارگانیک با تراکم بالا طی فنآوری نوین تولید می گردد. با توجه به استحکام در برابر ضربه و مقاومت باربری بالا ، کاربرد آن بیشتر در سالنهای صنعتی نیروگاه ها ، دیتاسنتر ها ، مراکز حساس الکترونیکی و... می باشد. جز کف کاذب های قابل دسترس می باشد و هر کدام از پانلها براحتی بوسیله مکنده قابلیت جابجایی دارند.

 • پوشش نهایی pointer اتاق سرور
 • لوازم جانبی pointer اتاق سرور
جعبه الکتریکی
back

جعبه الکتریکی

back

جعبه الکتریکی

مدلهای جعبه الکتریکی

جعبه الکتریکی فلزی

جعبه الکتریکی فلزی

ابعاد                       200*200 میلیمتر
ضخامت                 50 میلیمتر
ظرفیت پریز             4 عدد
جنس درب              استیل ضد زنگ لولایی
کشور سازنده          ایران

بدنه آن از ورق فولادی گالوانیزه ساخته شده است و دارای درب لولایی و فنری از جنس استیل ضد زنگ می باشد. پس از برش حفره ای به اندازه مورد نیازدر پانل کف کاذب ، جعبه الکتریکی بوسیله پیچ یا چسب مخصوص روی پانل کف کاذب نصب می گردد.

جعبه الکتریکی پلاستیکی

جعبه الکتریکی پلاستیکی

ابعاد                      200*275 میلیمتر
ضخامت                 50 میلیمتر
ظرفیت پریز            16 عدد
درب                      پلاستیک با هسته ورق فولادی
کشور سازنده         ایران

بدنه آن ازجنس پلاستیک مقاوم ساخته می شود و دارای درب لولایی و فنری از جنس پلاستیک با هسته ورق فولادی می باشد. پس از برش حفره ای به اندازه مورد نیازدر پانل کف کاذب ، جعبه الکتریکی بوسیله پیچ یا چسب مخصوص روی پانل کف کاذب نصب می گردد.

جعبه الکتریکی لگراند

جعبه الکتریکی لگراند

ابعاد                    255*215 میلیمتر ---   12 ماژوله
                          255*255 میلیمتر ---   18 ماژوله
                          255*310 میلیمتر ---   24 ماژوله
ضخامت              متغیر  75 – 105 میلیمتر  
درب                   استیل ضد زنگ
کشور ساخت       فرانسه

بدنه آن ازجنس پلاستیک مقاوم ساخته می شود و دارای درب لولایی و فنری از جنس فلز می باشد. پس از برش حفره ای به اندازه مورد نیازدر پانل کف کاذب ، جعبه الکتریکی بوسیله پیچ یا چسب مخصوص روی پانل کف کاذب نصب می گردد.