کف کاذب

کف کاذب
 • فولادی گوشه قفلدار pointer اتاق سرور
 • فولادی قابل دسترس pointer اتاق سرور
 • سرامیکی pointer اتاق سرور
 • آلومینیومی pointer کف کاذب

  این نوع کف کاذب در اتاق های سرور ، دیتاسنتر ها و مراکز سوئیچینگ مخابراتی به منظور پوشاندن کابل های برق و شبکه و ورود و خروج آنها به دستگاه ها و جهت سهولت در دسترسی به زیر کف و تعویض و تعمیر کابل ها بهترین گزینه می باشد و به همین دلیل به آن کف قابل دسترس (Access Floor) می نامند. پانل ها در این سیستم به راحتی بوسیله دستگاه بیرون آورنده پانل قابل جابجایی می باشند.

 • چوبی pointer اتاق سرور
 • سنگی pointer اتاق سرور
 • شیشه ای pointer کف کاذب

  یک نوع کف کاذب دکوراتیو می باشد و جهت ایجاد فضا هایی با طراحی خاص بهترین گزینه می باشد. قابل ترکیب با دیگر انواع کف کاذب در یک فضا می باشد و بدلیل نمایان بودن زیر کف ، باعث هیجان در کاربران می گردد و قابل نور پردازی از زیر کف می باشد. پانل ها از شیشه های لمینیت شده چند لایه ای ، حرارت داده شده و سکوریت شده ساخته می شوند و دارای استحکام زیاد در برابر فشار ، ضربه و خراشیدگی می باشند.

 • کلسیم سولفات pointer کف کاذب

  از جدیدترین انواع کف کاذب در چهان می باشد . پانل های این نوع کف کاذب از مواد گچی و نوعی فیبر ارگانیک با تراکم بالا طی فنآوری نوین تولید می گردد. با توجه به استحکام در برابر ضربه و مقاومت باربری بالا ، کاربرد آن بیشتر در سالنهای صنعتی نیروگاه ها ، دیتاسنتر ها ، مراکز حساس الکترونیکی و... می باشد. جز کف کاذب های قابل دسترس می باشد و هر کدام از پانلها براحتی بوسیله مکنده قابلیت جابجایی دارند.

 • پوشش نهایی pointer اتاق سرور
 • لوازم جانبی pointer اتاق سرور
پانل مشبک
back

پانل مشبک

back

پانل مشبک

مدلهای پانل مشبک

پانل مشبک فولادی

پانل مشبک فولادی

ابعاد                                  600*600 میلیمتر
ضخامت                             35 میلیمتر
تعداد سوراخ ها                  288 عدد
قطر سوراخ ها                    14 میلیمتر
درصد خروج هوا                  12.5 %

از ورق های فولادی و کلاف مقاوم فولادی تولید می گردد و همانند سیستمهای فولادی ساده دارای زهوار دور و پوشش نهایی می باشد ولی مقاومت تحمل بار آن کمتر از نوع ساده کف کاذب فولادی می باشد. دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره می باشد.

پانل مشبک آلومینیومی

پانل مشبک آلومینیومی

ابعاد                                 600*600 میلیمتر
ضخامت                           35 میلیمتر
تعداد سوراخ ها                 288 عدد
قطر سوراخ ها                  14 میلیمتر
درصد خروج هوا                12.5 %

پانل آن همانند پانل های کف کاذب آلومینیومی با روش ریخته گری تحت فشار ( دایکاست) تولید می گردد و سپس سوراخکاری می شود و همانند پانل های آلومینیومی ساده دارای زهوار دور و پوشش نهایی می باشد ولی مقاومت تحمل بار آن کمتر از نوع ساده کف کاذب آلومینیومی می باشد.